close
تبلیغات در اینترنت
گزارش تصویری روز چهارم جشنواره ۳۴ فیلم فجر
loading...

عکس و فیلم

گزارش تصویری روز چهارم جشنواره 34 فیلم فجر – فارس فان گزارش تصویری روز چهارم جشنواره 34 فیلم فجر – فارس فان حاشیه های روز چهارم جشنواره فجر در برج میلادروز چهارم سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره با حاشیه هایی همراه بود. مهم ترین حاشیه ها مرتبط با ساعات پایانی اکران بود. خبرگزاری فارس، روز چهارم سی وچهارمین جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره با حاشیه هایی همراه بود. کدام نهاد در ساخت لانتوری مشارکت دارد؟ اجازه بدید روز چهارم جشنواره در برج میلاد را از آخر به اول بررسی و حاشیه نگاری کنیم.…

گزارش تصویری روز چهارم جشنواره ۳۴ فیلم فجر

آرمان بازدید : 17 شنبه 24 بهمن 1394 نظرات ()

گزارش تصویری روز چهارم جشنواره 34 فیلم فجر – فارس فان

 • گزارش تصویری روز چهارم جشنواره 34 فیلم فجر – فارس فان

  حاشیه های روز چهارم جشنواره فجر در برج میلاد
  روز چهارم سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره با حاشیه هایی همراه بود. مهم ترین حاشیه ها مرتبط با ساعات پایانی اکران بود.

  خبرگزاری فارس، روز چهارم سی وچهارمین جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره با حاشیه هایی همراه بود.

  کدام نهاد در ساخت لانتوری مشارکت دارد؟

  اجازه بدید روز چهارم جشنواره در برج میلاد را از آخر به اول بررسی و حاشیه نگاری کنیم. «لانتوری» آخرین فیلم اکران شده در برج میلاد بود که بخاطر حاشیه های همیشگی کارگردانش بازهم فضای برج را از حالت عادی بیرون آورده بود. درست بعد از اکران فیلم بود که شایعه شد درمیشیان لانتوری را با کمک یکی از نهادهای مرتبط با موضوع فیلم ساخته و حتی می گفتند ارجاع این مسئله در فیلم وجود دارد و یکی از نهادهای حاکمیتی به درستی و ظرافت نشان داده می شود و در یکی از سکان های پایانی هم اعلام میکند که یکبار عصبانی شدم و کار درستی نکردم، نمیدانم این شایعات در مورد مشارکت مالی در فیلم «لانتوری» درست است اما هر نهادی بوده به نوعی پول خود را دور ریخته چرا که اثر بیشتر یک مستند است. ظاهرا گفته شده نامی از این نهاد برده نشود تا فیلم در قالب اثر اپوزیسیون دیده شود.

  آقای دبیر این جمعیت با کدام کارت وارد سالن نمایش شدند

  بی نظمی و ازدیاد جمعیت در سالن برج میلاد در ساعت یک بامداد حکایت از یک چیز داشت و اینکه دبیر جشنواره که در ماه های قبل همواره بر حضور اهالی رسانه و سینماگران به طور منطقی و محدود در برج میلاد می داد یا با ما شوخی کرده و یا دروغ گفته، دیشب سالن برج میلاد به حدی شلوغ بود که بلندگوهای سالن اعلام کرد فیلم را در سالن های جنبی به طور همزمان اکران خواهیم کرد و بسیاری از اهالی رسانه از بی برنامگی جشنواره به ستوه آمده بودند. در مورد بی نظمی هم حقیقتا حرف جدیدی نمانده است، شب قبل که جشنواره نشان داد حتی توانایی اداره شام اهالی رسانه را هم ندارد و دیشب دوباره ساعات اکران فیلم ها به هم ریخته بود تا جایی که درگیری های لفظی بین خبرنگاران و مسئولان سالن بیشتر شده بود.

  حراست داخل سالن هم فعال شد

  این بار بلندگوی سالن بود که اهالی کاخ نشین جشنواره را دعوت به رعایت حجاب و پوشش اسلامی می کرد. بعد از آنکه گشت ارشاد در بیرون از سالن اکران فیلم ها از روز دوم مستقر شد، مسئولان داخلی سالن نیز اهتمام بیشتری در کنترل فضای داخلی جشنواره در زمینه پوشش و رفتار مطابق شئونات داشتند که جای تشکر و سپاسگزاری دارد، البته این نکته را نیز باید لحاظ کرد که اکثریت حاضران در برج میلاد پوشش درست و در چهارچوب قانون دارند و عده کمی به طور افراط گونه ای سعی در تخریب وجهه اهالی رسانه و هنرمندان دارند، که چرایش را نمی دانیم.

  حضور یک نامزد مجلس در سینمای رسانه و دومین دروغ دبیر

  حضور محمدرضا عارف در برج میلاد برای دیدن فیلم «نفس» نرگس آبیار بود، گرچه پیش از این دبیر جشنواره گفته بود جشنواره یک رویداد هنری است و اجازه سیاسی شدن آن را نمی دهم، اما ظاهرا نتوانسته بود فضا را مدیریت کند و بالاخره یکی از نامزدهای انتخابات دهم فضای جشنواره را سیاسی کرد تا نشان دهد دبیر جشنواره چقدر قابلیت مدیریت شدن دارد.

  گزارش روز چهارم از سینماهای مردمی

  در چهارمین شب برگزاری جشنواره فیلم فجر سینما آزادی شلوغ ترین شب خود را سپری کرد. در این سینما فیلم سینمایی «بادیگارد» در سه سالن سینمایی این پردیس به سانس فوق العاده رسید؛ همچنین فیلم سینمایی «ابد و یک روز»، «لانتوری»، «خشم و هیاهو» نیز در این پردیس سینمایی به سانس فوق العاده دست یافتند.

  حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی نیز با حضور در پردیس سینمایی آزادی حضور گسترده مردم و صف طولانی مخاطبان جلوی گیشه را شاهد بود و از تلاش مدیر پردیس سینمایی آزادی تشکر کرد. محمد حیدری دبیر جشنواره فیلم فجر و محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای جشنواره در این دیدار رئیس سازمان سینمایی را همراهی کردند.

  در پردیس سینمایی آزادی محمد رحمانیان  فیلم «اژدها وارد میشود» ، بهنام تشکری  فیلم «بادیگارد» و رضا درمیشیان، نوید محمدزاده و گوهر خیراندیش به دیدن «لانتوری» نشستند.

  شب گذشته علاوه بر آزادی، سینما ماندانا با نمایش «بارکد»، جوان با نمایش «لانتوری» و پرشین کرج با نمایش «خشم وهیاهو» سانس های فوق العاده برای مخاطبان علاقمند به فیلم های جشنواره در نظر گرفتند.

  ۵ فیلم «منتخب مردمی» جشنواره تا پایان روز چهارم

  اسامی فیلم های منتخب مردمی چهارمین روز جشنوار فیلم فجر منتشر شد و فیلم های «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی، «اژدها وارد می شود» ساخته مانی حقیقی، «بادیگارد» ساخته ابراهیم حاتمی کیا، «بارکد» ساخته مصطفی کیایی و «لانتوری» ساخته رضا درمیشیان به ترتیب حروف الفبا ۵ فیلم برتر از نگاه تماشاگر درمجموع آرای ۴ روز اول جشنواره هستند.

  جدول روز چهارم نسبت به روز قبل دارای یک تغییر است، فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» ساخته محمدحسین مهدویان در روز چهارم از جدول ۵ فیلم انتخاب تماشاگر خارج شده و فیلم سینمایی «لانتوری» ساخته رضا درمیشیان پس از غیبت روز سوم به جدول منتخب مردم بازگشته است.

  جواد عزتی ، احمد مهرانفر و شبنم مقدمی در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  جواد عزتی ، احمد مهرانفر و شبنم مقدمی

  جواد عزتی ، احمد مهرانفر و شبنم مقدمی در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  طناز طباطبایی در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  طناز طباطبایی

  طناز طباطبایی

  نرگس آبیار کارگردان فیلم نفس در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  نرگس آبیار کارگردان فیلم نفس در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  نرگس آبیار کارگردان فیلم نفس در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  نوید محمدزاده ، پیمان معادی و کتایون ریاحی در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  نوید محمدزاده ، پیمان معادی و کتایون ریاحی

  نوید محمدزاده ، پیمان معادی و کتایون ریاحی

  سحر فریشی در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  سحر فریشی در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  نگار عابدی در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  نگار عابدی در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  نگار عابدی در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  گلاره عباسی و نرگس آبیار عوامل فیلم نفس در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  گلاره عباسی و نرگس آبیار

  عوامل فیلم لانتوری در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

  عوامل فیلم لانتوری در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط آي مارکت در تاریخ 1395/5/4 و 1:29 دقیقه ارسال شده است

سلام و احترام خدمت مدير محترم وبلاگ شکلک

به تازگي فـروشگاهي راه اندازي کرديم که ميتوانيد محصولات خوبي با قيمت مناسب سفارش بديد شکلک

پنکه بدون پره کم مصرف با مکش عالي
مارک خوب MP3 Player فقط 14000 تومان
دستگاه برقي دفع حشرات 18000 تومان
ماساژور ، ساعت LED ، عينک و وسايل ديگه....

خودتون بيايد قيمت ها رو ببينيد چقدر مناسبه

منتظرتون هستيم!

شکلک شکلک


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 53
 • کل نظرات : 3
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 33
 • باردید دیروز : 3
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 38
 • بازدید ماه : 43
 • بازدید سال : 210
 • بازدید کلی : 1,009